O firmie

Nasza przygoda ze szkłem rozpoczęła się w 1997 roku i tak oto powstała firma Studio Glas.
Szkło które stosowane jest w budownictwie i przemyśle od wielu lat ciągle inspiruje i rozbudza naszą wyobraźnię. Nowoczesne technologie pozwalają zastosować szkło w coraz nowszej formie i do różnych celów.
Obserwując światowe rynki aranżacji wnętrz staramy się nadążyć za najnowszymi trendami w tej dziedzinie i pokazać naszym klientom, że szkło może być zastosowane na wiele sposobów. Oferujemy szeroką gamę barw w zależności od upodobań i potrzeb indywidualnych.
Nie poprzestaliśmy jednak na szkle - oferujemy również szeroki wachlarz wyrobów z laminatu, który wykorzystywany jest przez nas jak i przez wielkich światowych projektantów do wyrobu zarówno mebli elewacji i wykończeń wnętrz.
Naszym klientom proponujemy również stal nierdzewną jako produkt finalny przy wykończeniach wnętrz np. jako balustrachy.
Wychodząc na przeciw potrzebom klientów dostosowujemy nasz czas pracy do Państwa potrzeb. Naszym klientom służymy fachową poradą i pomocą. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego zlecone prace wykonujemy szybko, a jednocześnie dokładnie. Jesteśmy pewni, że niezależnie od powierzonych nam prac, spełnimy Państwa oczekiwania. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Podejmujemy się prac zleconych zarówno przez osoby indywidualne, jak i przez przedsiębiorstwa.