30.05.2012

CraschGlass jest szkłem wielowarstwowym, składającym się z dwóch bądź trzech pojedynczych tafli szyb. Po dwóch stronach zewnętrznych pakietu produktu znajdują się szyby float, a pomiędzy nimi szyba bezpieczna, która poddana została procesowi spękania. Folia PVB oraz zewnętrzne tafle szyb float utrzymują stabilność zestawu tafli szkła wielowarstwowego. Każda szyba ze szkła wielowarstwowego jest unikatowa, ponieważ żadna tafla nie pęka identycznie. Szklana mozaika ożywia surowe, proste pomieszczenia i wpisuje się harmonijnie w istniejące już struktury. Funkcja dekoracyjna może być jeszcze dodatkowo podkreślona przez zastosowanie barwionego szkła zewnętrznego typu float. Możliwe jest również wzmocnienie efektu optycznego przez zastosowanie form modelowych w kształcie elipsy lub zaokrąglonych kątów.


SZKŁO CRASH    

00.00.0000

ScreenGlass jest sterowaną elektronicznie "kurtyną".Wykorzystano w niej ciekłe kryształy, by przy pomocy napięcia regulować jej przezroczystość.

Kiedy kurtyna pozostaje odłączona od prądu, ma kolor mlecznobiały i przepuszcza tylko ograniczoną ilość światła. Gdy natomiast przyłoży się do niej napięcie, staje się przezroczysta. Zgodnie z życzeniem klienta, tafle mogą być przy okazji zabarwione na

czerwono, niebiesko, biało lub żółto.


Archiwum

Nowości